X 20
Bugun...
SON DAKİKA

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş: T.C. pasaportunu da özelleştirdiler

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, “Her şeyi özelleştirenler T.C. pasaportunu da bir nevi özelleştirdiler. Sorun ekonomi, sorun özelleştirme kafası. Bunu çözersek her şeyi çözeriz. Çözüm de belli: Milli Ekonomi Modeli” dedi.
facebook-paylas
 Tarih: 20-04-2022 00:48:10

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş: T.C. pasaportunu da özelleştirdiler

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla AKP iktidarının ekonomi ve göçmen politikalarını eleştirdi.

Baş, şu paylaşımı yaptı:


“EKONOMİ ÇÖZÜLÜR, MERAK ETMEYİN”

“Seçmenin hassasiyetlerine saygımız sonsuz. Ancak öncelikli sorunumuz ekonomi olduğu halde, nasılsa ekonomi çözülemez mantığı ile göçmen sorununa odaklanıyoruz. Ekonomi çözülür hem de babalar gibi çözülür hiç merak etmeyin. Göçmen meselesi ise işin en kolay tarafı.”“T.C. PASAPORTUNU DA ÖZELLEŞTİRDİLER”

Bir başka paylaşımında yabancıların Türk vatandaşlığına alınmasıyla ilgili uygulamaları  eleştiren Baş, şu ifadeleri kullandı:

‘Her şeyi özelleştirenler T.C. pasaportunu da bir nevi özelleştirdiler. Ne vatandaşlığımızı ne fabrikamızı ne cumhuriyetimizin kazanımlarını kimseye kaptırmayacağız. Sorun ekonomi, sorun özelleştirme kafası. Bunu çözersek her şeyi çözeriz. Çözüm de belli “Milli Ekonomi Modeli”’“REİS ŞAK DİYE BUNU ÇÖZER, SONRA VER MEHTERİ!”

Bir paylaşımında da sığınmacı sorununa dikkat çeken Baş’ın açıklaması şöyle:

“Hükümet çözümsüz olduğu ekonomi sorununu halkın gündeminden çıkardı. Artık, tüm yetki ve kontrolün elinde olduğu sığınmacı sorunu gündemde. Reis şak diye bunu çözer, sonra ver mehteri!”

 


  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER SİYASET Haberleri
  HABER ARŞİVİ
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
  HABER ARA
YUKARI YUKARI